top of page

Jak probíhá fotografování

"Mým cílem je vytvořit přirozené podmínky pro fotografování, díky nimž lze dosáhnout unikátních portrétů, které skutečně zachytí Vaši osobnost."

muz portret

Jak pracuji

Fotografuji v ateliéru v Karlíně nebo v exteriéru  - např. v pražských parcích. Ráda dojedu k Vám domů nebo do kanceláře. Baví mě jak práce na přirozeném světle, tak  v ateliéru, který mi nabízí svobodu světelné modulace.

Než začneme

Před samotným fotografováním se s Vámi ráda trochu seznámím. Projdeme si Vaše přání představy a skloubíme je  mými návrhy. Dle náročnosti zakázky je možné sjednat předběžnou schůzku.  Společně najdeme vhodný termín a místo realizace. Poradím, jak se na focení připravit a co si vzít na sebe. 

Fotografování

Fotografování probíhá dle domluvy u Vás doma, v kanceláři,  venku nebo v ateliéru. Jeho délka souvisí jak s typem zakázky, tak s její náročností. Osobně jsem spíše pomalejšího  charakteru a ráda si na správný moment počkám, tak si raději na focení udělejte náladu, protože nejlepší výkony podávám v uvolněné atmosféře :) Při zpracování naopak pomalá nejsem, nebojte, termíny dodržuji (Většinou se domluvíme na zpracování snímků v horizontu 14 dní, ale pokud spěcháte, určitě se pro Vás pokusím udělat maximum). Po fotografování Vás poprosím o zálohu - 990Kč.

Jak dál

Výběr z fotografií  Vám pošlu k Vašemu výběru  v náhledové velikosti. Platíte pouze za finální počet Vámi vybraných, vyretušovaných fotografií.  Hotové, upravené fotografie posílám přes internetovou úschovnu v tiskové kvalitě. Mohu také doporučit kvalitní materiál pro tisk mé práce. A otřepaná fotografická fráze na závěr : originální snímky nezasílám :)

FAQ

Doprava

Ráda za Vámi přijedu (domů, do kanceláře, cena 1/km 8kč).

Možnost úpravy vizáže

Pokud si budete bude přát, je možné sjednat služby vizážistky (s příplatkem cca 1500Kč). Přirozené líčení a jednoduchý účes jsem (bez záruky úspěchu :) schopná provést sama.

Doručení / tisk

Pokud se s klientem nedomluvíme jinak, fotografie zašlu původním rozlišení ve formátu JPG,  přes úschovn(Wetransfer, Uložto, E-disk).

Ráda Vám poradím, kde si snímky můžete nechat vytisknout. Probereme i například ideální velikost a typ fotografického povrchu, laminace snímku, paspartu a případné rámování.

deti portret detsky

Objednejte se

Nyní objednávám na rok 2023/24

bottom of page